Selmanoğlu Sigorta Aracılık Hizmetleri, Suzan Burcu Selmanoğlu Bingül tarafından kurulmuştur.2004 yılından bu yana sağlık sigortası, hayat sigortası, bireysel emeklilik (BES), ev sigortası, işyeri sigortası, kasko sigortası, trafik sigortası, sorumluluk sigortaları, seyahat sağlık sigortası, tekne sigortası, nakliyat sigortası, inşaat sigortası (All Risk), makine-montaj sigortası, ziraat sigortası ve diğer sigorta branşlarında hizmet vermektedir.

Suzan Burcu Selmanoğlu Sakarya Üniversitesi İşletme Bölümünden 2002 yılında, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden 2005 yılında mezun oldu. 2004 yılında Koç Allianz Sigorta A.Ş. Koç Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. bünyesinde sigortacılık kariyerine adım attı.

Portföyünü tüm sigortacılık ürünleriyle zenginleştirerek, satış, üretim, tahsilat ve hasar konularında deneyim kazandı. Aynı zamanda 2007 yılında Marmara Üniversitesi Sigortacılık Bölümünde Yüksek Lisans eğitimine başladı, 2010 yılında mezun oldu. 2010 yılının Ekim Ayında şirketi Allianz Sigorta A.Ş. ve Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. ‘nin vermiş oldukları yetkiyle, Allianz Yetkili "A Acentesi" ünvanını almaya hak kazandı.


Misyonumuz

Müşterilerimizin satış öncesi ve satış sonrası beklentilerini en iyi şekilde saptayarak, kısa zamanda doğru çözümleri üreterek maksimum memnuniyeti sağlamaktır.


Vizyonumuz

Uluslararası standartlarda ve kalitede hizmet veren saygın, köklü ve yenilikçi bir firma olabilmek en büyük amacımızdır.


İstanbul - Maltepe Allianz Sigorta Acentesi
Selmanoğlu Sigorta

Adres
Cevizli Mahallesi Zuhal Caddesi Ayten Sokak No: 32 Dükkan: 2 Maltepe İstanbul

Telefon
0216 672 12 06
0533 343 10 95 (gsm)
0216 672 12 07(fax)

Copyright 2024 - Tüm hakları Allianz’a aittir.